Bodymod Trend
Oorpiercing met skull



There are no reviews on this product yet.
Gebruikshoeveelheid
Gematigd gebruik
Biocompatibiliteit
Niet voor gevoelige huid
Waterbestendigheid
Vermijd water
Levensduur
Semi-duurzaam
Gemak van gebruik
Vrij makkelijk
Naam: Oorpiercing met skull
SKU: Barbell-33
Merk: Bodymod Trend
Schroefdraad dikte: 1,2 mm
Slot type: Externe schroefdraad
Sieraden type: Recht staafje
Plaatsing: Oorlel, Helix, Forward helix
Lengte: 6 mm
Materiaal: Chirurgisch staal / Messing
Balgrootte: 4 mm.
Kleur: Zilverkleurig
Edelsteen kleur: Transparant
Edelsteen type: Zirkonia
Is het gelijmd?: Ja
Aantal eenheden: 1
Design: Skull
Is het sieraad gecoat?: Ja, de hanger
Bal maat: 4 mm
Super gave skull op een 6 mm staaf gemonteerd met een 4 mm sluit balletje aan de achterkant. Gebruik het sieraad als je een piercing hebt die overeen komt met de maten van dit sieraad. Dat kunnen bijvoorbeeld een traguspiercing of een helixpiercing zijn, of gewoon als oorbel. Ongeacht waar je de piercing zult dragen, je zal er super gaaf uitzien met deze ruige skull!
De staaf zit vast aan het bovenste deel van de kop, zoals ook te zien is op de productafbeelding. Het hoofd is uitgerust met kleine balletjes met super kleine, transparante steentjes, die het sieraad prachtig laten schitteren wanneer het licht de facet geslepen steentjes raakt. De staaf en het sluitballetje zijn gemaakt van chirurgisch staal en de kop is gemaakt van messing. Het hoofd heeft naar beneden wijzende wenkbrauwen, waardoor het kopje er toch nors uit ziet, ondanks de ontbrekende ogen.
De achterkant van deze skull is geheel vlak, zodat het mooi en vlak op je huid ligt, wanneer het sieraad eenmaal daar zit waar het moet.



































