
Hoefijzer uit acryl
Dit coole hoefijzer bestaat compleet uit acryl en is zo vooral echt iets voor die mensen die graag een ander soort sieraad in hun stretch willen dragen.
Omdat dit grote sieraad uit acryl bestaat, is het bijzonder aangenaam om te dragen, aangezien het ook nauwelijks iets weegt in vergelijking tot chirurgisch staal. Een nog belangrijker voordeel bij dit product is dat je er niet om hoeft te denken als je gaat zwemmen of in bad gaat, aangezien acryl bijzonder goed tegen water kan.
je kunt dit sieraad in twee verschillende kleuren bestellen, en het is beschikbaar in verschillende staafdiktes. Je hoeft alleen heel simpel in het keuzeboxje jouw gewenste grootte aan te klikken.
De kleinste grootte heeft een diameter van 13 mm en de grootste grootte heeft een diameter van 16 mm.
Dit sieraad leent zich het beste voor intiem- en tepelpiercings, maar ook voor gestretchte oorlellen.
Naam | Hoefijzer uit acryl |
---|---|
SKU | Horseshoe-20 |
Type sluiting | Externe schroefdraad |
Type | Circular barbell |
Plaatsing | Snug, Anti-tragus, Septum, Prince Albert, Frenum, Hafada, Lorum, Stretching |
Materiaal | Acryl |
Aantal eenheden | 1 stuk |
