
Hoefijzer met gevlekte en gekleurde balletjes
Een hoefijzer hoeft niet altijd alleen maar uit chirurgisch staal te bestaan, maar zo wordt het vaak wel gezien. Dit hoefijzer is gemaakt van twee materialen, om waaronder chirurgisch staal voor het eigenlijke hoefijzer, en acryl voor de balletjes, welke een mooi oppervlak hebben met een super gaaf kleurenspel.
Als je hier een hoefijzer bestelt, dan kun je er zeker van zijn dat beide balletjes nooit precies hetzelfde zullen zijn. De zwarte verfspotjes en de finale oppervlakbehandeling zijn van balletje tot balletje verschillend. Het is eigenlijk het beste met een wateroppervlak te vergelijken, wanneer deze met een olieoppervlak in contact komt. Deze kleur wordt ''multikleur'' genoemd in onze shop.
Dit model is verkrijgbaar in vijf verschillende hoofdkleuren, die desondanks allemaal individueel variëren. Zo kan bijvoorbeeld het gele model een aantal groene nuancen hebben, of het oranje model kan iets rood uitpakken.
Naam | Hoefijzer met gevlekte en gekleurde balletjes |
---|---|
SKU | Horseshoe-32 |
Staafdikte | 1.2 mm. |
Type sluiting | Externe schroefdraad |
Type | Circular barbell |
Plaatsing | Oorlel, Tragus, Helix, Forward helix, Daith, Rook, Snug, Anti-tragus, Septum, Lower labret, Angelbite, Spiderbite, Snakebite |
Diameter van de ring | 10 mm. |
Materiaal | Chirurgisch staal |
Balgrootte | 4 mm. |
Aantal eenheden | 1 stuk |
Is het sieraad gecoat? | Ja, de balletjes |
