• Shop per piercing

  • Brands

  • Shop per type


De go-to piercing sieraden winkel van Belgiƫ

GRATIS TRACKED LEVERING BOVEN €29

MEERDERE BETAALMETHODEN

Bodymod Trend

Dubbele ring van titanium

Koop 3, betaal voor 2 – eindigt over 6h 43m 50s

Voeg 3 artikelen met het label ā€œ3 voor 2ā€ toe aan je winkelwagen en de korting wordt automatisch toegepast op het goedkoopste artikel.

Hypoallergeen
Waterbestendig
Kan levenslang meegaan
Dagelijks gebruik
Gebruikersvriendelijk
10,12 €11,90 €
-15%
3 voor 2

Materiaal: Titanium

Kleur:

Kies Kleur

Goud
Zilverkleurig
Schroefdraad dikte:

Kies Schroefdraad dikte

0,8 mm1 mm1,2 mm
Diameter:

Kies Diameter

6 mm8 mm10 mm
Aantal: 1
Productbeoordelingen

4.5(7 reviews)

  • Dikker dan ik dacht

    Ik dacht dat de dikte van de ringen de door mij bestelde 0,8 mm zou zijn, maar ze waren dikker. Het zou goed zijn om te vermelden dat de opgegeven dikte alleen betrekking heeft op het doorlopende slotdeel en niet op de ringen die aan de buitenkant blijven. Het zou goed zijn om apart de dikte van het gedeelte dat aan de buitenkant blijft te vermelden.

    Vertaald door AI
  • Mooi maar slecht om in te slapen

    Ik ben super blij met de aankoop, ik vond het ontwerp prachtig, het heeft een geweldige gouden kleur, maar ik verwachtte niet dat het zo oncomfortabel zou zijn om in te slapen. Ik moet een andere kopen voor dagelijks gebruik en deze voor specifieke gelegenheden bewaren. Hoe dan ook, ik hou ervan.

    Vertaald door AI
  • Mooi

    Volgens de foto's was ik bang dat de gouden titanen ring te geel zou lijken, maar in combinatie met de oorbellen van echt goud is hij perfect. In de helix ziet hij er behoorlijk goed uit.

    Vertaald door AI
Productkwaliteit

Gebruikshoeveelheid

Dagelijks gebruik

Biocompatibiliteit

Hypoallergeen

Waterbestendigheid

Waterbestendig

Levensduur

Kan levenslang meegaan

Gemak van gebruik

Gebruikersvriendelijk

Productdetails

Naam: Dubbele ring van titanium

SKU: Ring-224

Merk: Bodymod Trend

Slot type: Scharnier

Sieraden type: Ring, Illusie ring, Huggie

Plaatsing: Tragus, Septum, Rook, Neusvleugel, Oorlel, Helix, Daith, Forward helix, Lip

Materiaal: Titanium

Type coating: PVD-coating

Aantal eenheden: 1

Is het sieraad gecoat?: Ja, het hele sieraad

Show pair option: Ja

Flash label: 3 voor 2

Omschrijving

Deze simpele ring heeft twee ringen die samen komen als ƩƩn en door je piercing gaan, waardoor het lijkt alsof je twee ringen draagt.

Beschikbaar in diameters van 8 mm en 10 mm, en diktes van 0,8 mm, 1 mm en 1,2 mm, kan dit sieraad gedragen worden in verschillende piercings, waaronder neus en oor piercings. Kies simpelweg de juiste maat.

Deze ring heeft een scharnier opening, waardoor hij makkelijk in te doen is en vast te maken is. Doordat het sieraad van titanium gemaakt is, is het duurzaam en hypoallergeen, en zal het blijven glanzen.

Anderen kochten ook

Apple Pay
Bancontact
Google Payā„¢ļø
Klarna
Mastercard
PayPal
Visa
BPost
Deutsche Post
DHL Express
FedEx Express

*Tools & aftercare maken geen deel uit van de huidige promotie.

3.0.7