
Labret van 14 karaats goud met inwendig schroefdraad en steentje
Labret van 14 karaats goud met inwendig schroefdraad en steentje
This item is no longer available.
Selecteer grootte
Naam: Labret van 14 karaats goud met inwendig schroefdraad en steentje
SKU: U-Labret-124
Schroefdraad dikte: 1,2 mm
Slot type: Interne schroefdraad
Plaatsing: Tragus, Spiderbite, Snakebite, Medusa, Madonna, Lower labret, Oorlel, Helix, Conch, Forward helix, Angelbite
Balgrootte: 3 mm.
Aantal eenheden: 1
Deze labret kan gebruikt worden in een aantal piercings. Dit sieraad wordt vooral voor de lippen gebruikt, vanwege de vlakke achterkant. Het plaatje ligt dan veilig tussen de lip en het tandvlees, terwijl een sieraad met een balletje irritant zou zijn in de mond.
Dit sieraad is gemaakt van 14 karaats goud en is verkrijgbaar in drie verschillende varianten, ''gewoon'' geelgoud, rosegoud en witgoud. De hoeveelheid goud is hetzelfde, ongeacht welke variant je kiest. Als je de kleur kiest, moet je ook bedenken welke lengte je nodig hebt voor je labret evenals de grootte van de steen. Als je het geluk hebt uitgerust te zijn met drie oorpiercings, kun je ze bijvoorbeeld in alle drie je oorpiercings dragen met verschillende steengroottes, om zo een leuke rij of leuk samenspel van sieraden te vormen.
De labret is uitgerust met een inwendig schroefdraad dat extra lang is. Dat betekent dat je het balletje extra moet aandraaien voordat het helemaal in de onderkant zit. Dat heeft een groot voordeel, omdat je zo niet het steentje zal verliezen.
Deze labret is van betere kwaliteit dan wat we eerder hebben gezien.
Recensies
5.01 reviews
Rating
Perfect
Ik geloofde niet dat het echt geleverd zou worden. Ik zocht naar roségoud, wat ik nergens kon vinden. Ik nam 4 mm lang, wat geen populaire maat is, maar het past perfect in mijn oor zonder te lang te zijn. Het ziet er delicaat en stijlvol uit.
Geschreven door Magda