





Titanium navel ring met marquise stenen en bedel aan ketting
Bodymod Trend
Titanium navel ring met marquise stenen en bedel aan ketting
Naam: Titanium navel ring met marquise stenen en bedel aan ketting
SKU: Belly-563
Merk: Bodymod Trend
Schroefdraad dikte: 1,6 mm
Slot type: Interne schroefdraad
Sieraden type: Recht staafje
Plaatsing: Navel
Lengte: 10 mm
Materiaal: Titanium
Edelsteen kleur: Transparant
Edelsteen type: Zirkonia
Aantal eenheden: 1
Bovenste bal: 5 mm
Ontmoet de navelring die het allemaal kan: klassiek en gedurfd.
Deze titanium navel ring met marquise stenen en bedel aan ketting is niet zomaar een andere titanium barbell. Het is een sieraad met persoonlijkheid. De marquise snit stenen staan zoals een kroon, terwijl het bedeltje aan de ketting net genoeg drama toevoegt (omdat je piercing ook een publiek verdient).
Gemaakt van titanium, is het waterproof, hyposllergeen en sterk genoeg om jou bij te houden. Of dat nou zwemmen, dansen, of in de spiegel kijken is.
Het interne schroefdraad houdt alles glad en makkelijk. Stijl het obsessief!
Gebruikshoeveelheid
Dit sieraad kan veilig regelmatig gedragen worden, maar kan ongemak veroorzaken tijdens het slapen, sporten, of lange periodes van continu gebruik.
Biocompatibiliteit
Als je last hebt van een nikkel allergie is dit sieraad veilig voor jou.
Waterbestendigheid
Dit sieraad is bestend tegen water. Het is niet waarschijnlijk dat het zal breken of aantasten als het in contact komt met water of lichamelijke vloeistoffen.
Levensduur
Dit sieraad is duurzaam. Met de juiste zorg en opslag kan het tot 2 jaar mee gaan.
Gemak van aanbrengen / verwijderen
Het is makkelijk om dit sieraad aan te brengen/te verwijderen vanwege de gebruikersvriendelijke open- en sluitmechanismen.
Recensies
Er zijn nog geen reviews! Klik hieronder om een review in te dienen!