Bodymod Trend
Scharnierende segment ring van titanium met naar buiten gerichte welving





Materiaal: Titanium
Kies Kleur




Schroefdraad dikte: 1,2 mm
Kies Diameter
4.7(3 reviews)
Rating
Italiƫ
Ik schrijf vanuit Italiƫ, mijn zoon heeft het septum met 2 rijen glinsterende stenen besteld. Aangekomen in 4 dagen, prachtig en de verpakking is erg mooi, er is zelfs een microfiberdoekje om het sieraad op te poetsen. Bedankt, uitstekend.
LuisaVerified purchase
Vertaald door AIRating
Segmentring
Mooi, maar een beetje traag/moeilijke vergrendeling.
AnnVerified purchase
Vertaald door AIRating
Scharnierring in goud 8mm
Ik heb gezocht naar een iets bredere ring met scharnier voor mijn helix en deze ring is perfect. Hij past geweldig om het oor en het materiaal is super. Ik kan hem alleen maar aanbevelen.
P.JendeVerified purchase
Vertaald door AI
Gebruikshoeveelheid
Dagelijks gebruik
Biocompatibiliteit
Hypoallergeen
Waterbestendigheid
Waterbestendig
Levensduur
Kan levenslang meegaan
Gemak van gebruik
Gebruikersvriendelijk
Naam: Scharnierende segment ring van titanium met naar buiten gerichte welving
SKU: Ring-191
Merk: Bodymod Trend
Schroefdraad dikte: 1,2 mm
Slot type: Scharnier
Sieraden type: Ring, Huggie
Plaatsing: Tragus, Septum, Oorlel, Helix, Forward helix
Materiaal: Titanium
Type coating: PVD-coating
Aantal eenheden: 1
Is het sieraad gecoat?: Ja, het hele sieraad
Deze scharnierende segment ring van titanium rockt een grote naar buiten gerichte welving en is een echt statement piece. Het sieraad is beschikbaar in vier kleuren: zilver, zwart, rosƩ goud en goud.
De ring heeft een draaddikte van 1.2 mm en is beschikbaar met een diameter van 8 mm of 10 mm. Het sieraad heeft een avontuurlijke en extraverte vibe en past bij elke gelegenheid.





















