Bodymod Trend
Labret met een klein steentje en interne schroefdraad




Materiaal: Chirurgisch staal
Kleur: Zilverkleurig
Kies Edelsteen kleur



Bal maat: 2 mm
Schroefdraad dikte: 1,2 mm
Lengte: 8 mm
4.8(10 reviews)
Rating
Super
Ik heb het gekocht voor mijn madonna-piercing, met een zwarte steen en ook een witte. Ik vind het prachtig! Het is echt mijn favoriete sieraad voor deze piercing (vooral degene met de zwarte steen!). Zeer goede sieraden, ik zou het aanbevelen!
ElodieVerified purchase
Vertaald door AIRating
teleurgesteld
Het metalen deel is okƩ, maar de kristal viel eruit na 2 weken dragen.
GaaletsVerified purchase
Vertaald door AIRating
Geweldig klein sieraad
Ik gebruik het als neuspiercing. Het is tot nu toe mijn favoriet omdat het klein is, maar toch prachtig glanst! De lengte is perfect voor in de neus, de andere kant heeft een voet die helemaal niet storend is in de neus.
AnnaVerified purchase
Vertaald door AI
Gebruikshoeveelheid
Dagelijks gebruik
Biocompatibiliteit
Voor de meeste huidtypes
Waterbestendigheid
Waterbestendig
Levensduur
Duurzaam
Gemak van gebruik
Gebruikersvriendelijk
Naam: Labret met een klein steentje en interne schroefdraad
SKU: Labret-90
Merk: Bodymod Trend
Schroefdraad dikte: 1,2 mm
Slot type: Interne schroefdraad
Sieraden type: Mini labret, Labret, Flatback
Plaatsing: Tragus, Spiderbite, Snakebite, Medusa, Madonna, Lower labret, Helix, Conch, Forward helix, Angelbite
Lengte: 8 mm
Materiaal: Chirurgisch staal
Balgrootte: 2 mm.
Kleur: Zilverkleurig
Edelsteen type: Kristal
Aantal eenheden: 1
Design: Simple
Bal maat: 2 mm
Super schattige en echt praktische labret uit chirurgisch staal. Perfect als je nog eens iets moois voor je lip- of oorpiercing zoekt. Labrets zijn perfect voor madonna-, monroe-, tragus- of helixpiercings, omdat ze beschikken over een bijna onmerkbare achterkant.
Chirurgisch staal is een zilverachtig materiaal dat, in tegenstelling tot zilver, niet verkleurt en met de tijd onaantrekkelijk wordt. Het is daarenboven zeer solide en robuust, zodat het sieraad altijd zijn oorspronkelijke vorm zal behouden en niet plooit.
Deze labret heeft een extra praktische eigenschap, namelijk dat deze voorzien van is van een interne schroefdraad, zodat het staafje volledig door de piercing loopt en de top er dan pas opgeschroefd wordt. Hierdoor komt de huid dus helemaal niet in contact met de schroefdraad en kan niet gekrast worden.
Kies zelf tussen de verschillende lengtes, afhankelijk van op welke plek je je labret juist wil gebruiken. Er is ook een ruime keuze wat betreft kleuren voorhanden. We hebben immers ongeloofelijk veel kleuren in stock waartussen je kan wisselen.
