
90° surface bar
Dit piercing sieraad is gemaakt om te gebruiken in een professionele piercingstudio, aangezien het echt oefening vergt om het te gebruiken - een oefening die de meeste piercers hebben. De staafjes zijn min of meer hetzelfde, behalve wat betreft de lengte van de staafjes. Ze zijn verkrijgbaar vanaf 12 mm tot en met wel 35 mm. Op de twee kortste modellen zijn de balletjes 4 mm, maar voor de rest hebben de staafjes balletjes van 5 mm. De dikte bij alle lengtes is 1,6 mm.
Kort gezegd worden deze surface bars gebruikt waar andere staafjes niet gebruikt kunnen worden. Je ziet ze vaak in de hals van mensen of in het borstbeen. De staafjes kunnen ook gebruikt worden als vervanging voor twee dermals.
Alle staafjes hebben een hoek van 90° - De hoogte vab de lange staaf tot de balletjes varieert enigszins van model tot model.
Naam | 90° surface bar |
---|---|
SKU | Barbell-169 |
Staafdikte | 1.6 mm. |
Type sluiting | Externe schroefdraad |
Type | Surface barbell |
Plaatsing | Dermal |
Materiaal | Chirurgisch staal |
Aantal eenheden | 1 stuk |
